Doprava zdarma | Posíláme ihned | Garance vrácení peněz

0

Váš košík je prázdný

ČASTÉ DOTAZY

O nás

Sídlíme v Praze v České republice. Veškeré zásilky jsou odesílány z naší kanceláře v královských Vinohradech.

Kontaktovat nás můžete několika způsoby:

přes kontaktní formulář kdykoli;

na sociálních sítích kdykoli (Facebook a Instagram);

e-mailem kdykoli na adrese info@morgenvit.com;

telefonicky na číslo +420 733 325 576 od pondělí do pátku mezi 9:00 a 19:00.

Produkty

Aktuálně nabízíme pouze model Stark 2020. Jelikož zakládáme na kvalitě, vývoj dalších produktů zabere hodně času. Ovšem neváhejte se přihlásit do newsletterů a jako první můžete dozvědět o nových produktech a speciálních akcích.

Aktuálně pracujeme na vývoji instantních směsí s perfektní nutriční hodnotou, abychom Vám zjednodušili život a více přispěli Vašemu zdravotnímu stavu. Předpokládáme, že první várku můžete ochutnat již v listopadu.

MorgenVIT STARK

MorgenVit Stark váží 463 gramů, takže je dost lehký na to, aby se vešel do kabelky, batohu či tašky a doprovodil vás na jakoukoliv cestu

MorgenVIT STARK je navržen tak, aby pojal zhruba 380 ml tekutiny. Díky rozsáhlému testování uživatelů jsme zjistili, že jde o ideální obsah pro pohodlí a přenosnost.

Určitě, pokud budete postupovat podle uvedených pokynů. Chcete-li z mixéru dosáhnout nejlepších výsledků, ujistěte se, že jste ovoce rozřezali na kousky 2,5 cm x 2,5 cm. Vložte ovoce do mixéru a přidejte trochu tekutiny. Otočte mixér vzhůru nohama a zapněte jej. Jakmile je motor v plném proudu, umístěte mixér do svislé polohy, aby se umožnilo míchání.

Nanejvýš můžete očekávat 20 až 22 nápojů na jedno nabití. Doba nabíjení je přibližně 3 hodiny do úplného nabití.

Každý mixér je vybaven vlastním kabelem USB, pro jednoduché nabití. Vezměte prosím na vědomí, že v balení není zahrnut zásuvný adaptér do zdi, protože mixéry to nevyžadují. Mixér můžete nabíjet různými způsoby, například prostřednictvím notebooku, pomocí existujícího adaptéru USB, který můžete mít se sluchátky, mobilními telefony atd. K nabíjení mixéru můžete také použít power banku!

To určitě zvládne! Ujistěte se však, že bloky ledu nejsou příliš velké, jinak s nimi bude mixér bojovat. Pokud zjistíte, že mixér zpomaluje, vše, co musíte udělat, nakloňte mixér, abyste získali rychlost motoru.

Nejlehčí! Nejdříve je třeba zajistit, aby byl spínač vypnutý. Jakmile to budete mít, sestavte čistič, který je dodáván s mixérem. Opatrně opláchnete mixér a potom pomocí houby odstraňte zbytkové nečistoty. Nevkládejte základnu mixéru do vody, protože by mohlo dojít k elektrickému poškození.

Rozhodně ne! Mixér není určen k čištění v myčce. Mohlo by tím dojít k poškození.

Chcete-li získat tyto informace, přejděte na naši domovskou stránku a přejděte dolů ke specifikacím pro úplné detaily o našem MorgenVITU.

Toto je velmi populární otázka. MorgenVIT Stark má nízkokapacitní baterii, který je bezpečná pro použití, přestože uvnitř jsou čepele z nerezové oceli. Zpravidla si Starka můžete vzít do příručního zavazadla, ale měli byste to sdělit při odbavení zavazadel. Je to však na uvážení letecké společnosti. Jejich rozhodnutí je finální.

Nákup

Náš obchod je chráněn nejmodernějšími bezpečnostními firewally, aby bylo zajištěno, že všechna data budou v bezpečí. Chápeme, jak důležitá je bezpečná platba v každém internetovém obchodě, a náš proces placení je tak bezpečný, jak jen může být. Naše stránky jsou chráněny nejen McAfee Secure, ale také umožňují platby včetně PayPal & Stripe - nejbezpečnější online platební systémy, které jsou k dispozici.

Můžete použít karty Visa, Master Card, American Express, Google Pay, Apple Pay, či PayPal.

Nákup na dobírku není možné.

Zkontrolujte prosím, zda máte na Vaší kartě povoleno placení přes internet nebo nemáte překročené přednastavené limity pro platby. Další důvody problémů s placením kartou mohou souviset se starší verzí nebo konkrétním nastavením Vašeho prohlížeče. Zde obvykle postačí vyzkoušet jiný prohlížeč nebo vymazat paměť prohlížeče. V případě selhání platby nebo zavření okna platební brány není možné konkrétní platbu opakovat, je tedy nutné vytvořit novou objednávku. V případě přetrvávajících problémů při platbě kartou kontaktujte naši zákaznickou podporu.

ANO, dodáváme do všech zemí EU. Poplatky za dopravu na Slovensku naleznete na stránkách Koupit v sekci Doprava. Ovšem pokud budete chtít do jiné země, neváhejte nás kontaktovat a my Vám s radostí sdělíme poplatek za dopravu. 

Pokud mixér, který chcete, není na skladě, nemusíte se bát. Rychle nás kontaktujte a my Vás budeme informovat, kdy budou naše další produkty k dispozici.

Objednávku je možné provést pouze na našich internetových stránkách www.morgenvit.cz. Po úspěšném provedení objednávky a vyplnění dodacích údajů se automaticky vytvoří Váš osobní MorgenVIT účet. Při další objednávce už jen postačí se přihlásit. V případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností kontaktujte naše zákaznické oddělení. S vytvořením objednávky Vám rádi pomůžeme. 

Doprava

Můžete využít Zásilkovnu na pobočku či na adresu nebo PPL. Poskytneme Vám sledovací číslo. Další informace o přepravě naleznete na naší přepravní stránce zde.

Doba dodání je 2-3 pracovní dny v závislosti na čase vaší objednávky. Nezáleží to pouze na nás, ale i na dopravce i na Vašem PSČ. Snažíme, aby jste obdrželi Vaší objednávku do 3 pracovních dnů. 

ANO, při nákupu nad 1.500 Kč máte automaticky ZDARMA dopravu do všech zemí EU.

Reklamace

Od data dodání máte 30 dní na vrácení / vyměnění zboží, za plnou náhradu nebo kupón v našem obchodě. Pokud položka neodpovídá popisu nebo dojde k poškození z důvodu chyby ve výrobě, uhradíme vám veškeré náklady spojené s nákupem včetně dopravy. Nejlehčím způsobem je přímý kontakt a vymyslíme si správné řešení. 

Máte-li jakékoli dotazy, pošlete nám e-mail na info@morgenvit.com

Přečtěte si prosím naše všeobecné obchodní podmínky.